Zajímavé odkazy, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

World wide web, internet, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Bojové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Závody aut, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, internet, humor, Celebrita Kirsten Dunst, Obrázky na PC zdarma ke stažení, volný čas, Nejhranější hry online, World Flags, Online geografické testy zdarma bez registrace, Členské země americké federace, F, Nejlepší školní testy a kvízy

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Náš tip, počítače a internet

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Super online kvízy, odkazy, weby, počítače, Sexy Jessica Alba, pro dospělé, M, Webové online hry zdarma, Rihanna, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Státy a jejich prapory

Frky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komunisté, Miliardář, HIV pozitivní, Trenérka, Rock ‚n‘ Roll, Olympijský vítěz, Československo, Teolog, Pop, Zpěvačky, Washington Capitals, Rakousko-Uhersko, Ministr zahraničí, Exilový prezident, Dramatik, Spisovatel, Sochař, Slovenští prezidenti, Poprava, Esejista, Kněz, Kladno, Zpěvačka, ČSSD, Komik, Podnikatelé, Filozof, Manýrismus, Hudebnice, Herečka, Producent, Slováci, Zlatý slavík, Česká královna, Žijící, Vražedkyně apod.

Internet, síť, počítače a internet

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Vše o Vánocích, Free game online hry, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, zdroje informací, info, školství, Biografie Tara Reid, zdarma, Super online flash hry, tipy, cestování

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Tapety do mobilu - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. doporučujeme pro mobilní telefon, ultrabook, počítač, smartphone, tablet, displej, PC, obrazovka počítače, monitor, phablet, notebook a pro operační systémy Java ME, Windows 7, Red Hat Linux, Slackware, Windows NT, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, Linux Mint. Tapety na PC z kategorií příroda, krajina, rostliny, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, zvířata, motorky, motocykly, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, auta, sportovní pozadí, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, 1366x1024, 1200x1920, 800x600, 1536x2048, 1152x768, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1024x600, 393x786, 1280x854, 2048x1536, 2160x3840, 1800x1440, 1080x1800 atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, počítače a internet

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, přezdívky, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, fikce a fantasy, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, zločin a právo, lékařství, věda, nadpřirozené osoby, historie, sportovci a sportovkyně, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak importovat, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit soubory následujících typů: obrazy disků, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, komprimace dat apod.

Pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v tablet, obrazovka počítače, monitor, notebook, smartphone, ultrabook, PC, mobilní telefon, displej, počítač, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows XP, OSX, Windows 10, Windows Me, Linux Mint, Slackware, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Java ME. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, auta, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny, hudební tapety, květiny, kytky, wallpapery, psi a štěňátka, zvířata, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, noční města, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 1152x768, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, hi res 2560x1920, 854x480, 1536x2048, 1200x1920, 2560x1440, 1800x1440, 1280x768, 1080x1800, 800x600, 2048x1536, 1440x2560, 1600x2560, 375x812 atd.

Klíčová slova: pro děti, Staré hry online, zadarmo, Zdarma ke stažení, linky, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, Biografie Angelina Jolie, Superhry a hry online zdarma, URL, webovky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, školství, stavebnictví, účetnictví, jídlo, technika, fyzika, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, matematika, nástroje, nemoce, náboženství a křesťanství, cestování, materiály, kultura, různé, latina, nápoje, internet, psychologie, lékařství a medicína, filozofie, počítače atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O ekonomech, O škole, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky o tchýních, O mužích, O důchodcích, O manželství apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, K, Seznam vlajek amerických států, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie slavných osobností, Obrázek velikonoční kuře, M, zábava, Staré hry online, Prapory českých měst, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Mami, v obálce nám přišel cukr.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Biografie, životopis Nelly Furtado
Flags of the world countries
Doporučené internetové odkazy
Austria
Profesionální klub ledního hokeje Vancouver Canucks
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek Servírka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Sexy oči
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Beyoncé Knowles
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé
Partnerské internetové stránky
Profesionální klub ledního hokeje New York Rangers
Pakistan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.