Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, fyzika, nápoje, věda, počítače, náboženství a křesťanství, příroda, filozofie, software, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, matematika, cestování, materiály, kultura, technika, školství, účetnictví, zločin a právo, psychologie, jídlo, různé, lékařství a medicína, latina atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Síť, internet, počítače, hry

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: Staré hry online, URL, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webovky, Lechtivé fotky Mandy Moore, zeměpis, multimédia, Seznam státních vlajek, Omalovánky k vytištění pro děti, webové stránky, V, Stručný encyklopedický slovník, weby

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace, internet, počítače, hry

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, týmy NHL, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Keywords:Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, doporučujeme, Omalovánky k vytisknutí, F, Nejhranější hry online, počítače, Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značky, zdroje informací

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Výroky, rčení, přísloví, moudra, bonmoty, hlášky, motta

Slavné citáty, Výroky, rčení, přísloví, moudra, bonmoty, hlášky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o lži od různých známých osobností.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, displej, tablet, notebook, phablet, mobilní telefon, monitor, počítač, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy OSX, Java ME, Windows 95, Windows XP, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 2000, SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fantasy, oceán, moře, pláže, fraktály, vesmír, kosmos, zvířata, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, nature - příroda, motorky, flóra, stromy, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 375x667, 1440x2560, HD 1280x720, 1920x1200, 375x812, 1366x1024, 1024x600, 1280x800, 1280x720, 3200x1800, 2048x1080, 1600x1200, 360x760, 393x786, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: cestování, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Black Jack, Federace USA, M, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Singapore, zadarmo, tipy, K, internetové stránky

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Náš tip, internet, počítače, hry

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Itálie, Hejtman, Továrník, Washington Capitals, Francie, Královna, Pop, Atentát, AIDS, Máj, Obchodník, Philadelphia Flyers, Herečka, Ministři, Novinář, Slovenští prezidenti, Čeští králové, Orlík, Producent, Sebevražda, Upálen, Normalizace, Křesťanství, Prezidenti ČR, První republika, Imitátor, Náboženství, KSČ, Miliardář, Česká královna, Prezidenti, Rétorika, Olympijský vítěz, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Fotograf apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Obrázky na PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, displej, ultrabook, mobil, mobilní telefon, phablet, PC, notebook, monitor, smartphone a pro operační systémy Mac, Windows 10, Red Hat Linux, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, FreeBSD, Android, Windows 95, Windows XP, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, fantasy, hmyz a pavouci, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1920x1280, 1080x1800, 360x640, 1600x1200, 1024x600, 1200x1920, 1920x1440, 1366x768, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1152x1920, 1440x960, 768x1024, 393x786, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší hry pro dívky, školství, Sexy Jennifer Aniston, odkazy, V, Hry pro kluky, Tapety na plochu Velikonoce, Obrázky, kliparty, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Vtipy, anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Montana, Jižní Karolína, Missouri, Wisconsin, Michigan, Nové Mexiko, Nebraska, Minnesota, Texas, Aljaška, Iowa, Virginie, Kentucky, Delaware, Arizona, Kalifornie, Severní Karolína, Jižní Dakota, Kansas, New Jersey, Oklahoma, Massachusetts, Severní Dakota, Maine, New York atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: kuriozity, Prapory českých měst, linky, hyperlinky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Obrázky na PC, Přehled souborových přípon, K, Online vánoční webzine, Přehled formátů souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Keira Knighley, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Další odkazy:

Andrés Iniesta
Naše tipy na užitečné weby
Denise Richards
Naše tipy na zajímavé stránky
Fantasy wallpapers
Linky na partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Grunge rock music
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Catherine Bell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.