Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, tipy, hyperlinky, Webové html5 hry zdarma, Shiri Appleby celebrity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, pro děti, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, F, doporučujeme, Tapety do mobilu, Obrázky vlajek měst ČR

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Anekdoty, vtípky, fóry, vtipy, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtípky, fóry, vtipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Informace, cestování, hry a informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, politici, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, poruchy, nadpřirozené osoby, přezdívky, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, školství a vzdělávání, zločin a právo, žurnalisté a novináři, lékařství, filozofie, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, osobnosti, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, politika, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

Keywords:webové stránky, internetové stránky, Super online flash hry, cestování, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, V, Super online kvízy, Superhry a hry online zdarma, Romantické zamilované sms vzkazy, počítače, Členské země americké federace, Přehled souborových přípon

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, technika, fyzika, zkratky, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, software, kultura, lékařství a medicína, nástroje, český jazyk, příroda, psychologie, bankovnictví, rostliny, literatura, matematika, náboženství a křesťanství, cestování, zločin a právo, chemie, školství, politika, různé atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip, cestování, hry a informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Skvělé hry online zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky států střední Asie, Online vánoční webzine, zajímavosti, URL, Fotbalista Fernando Torres, Státní vlajky zemí, weby, odkazy, školství

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry s koňmi, Omalovánky, online html5 hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Deskovky, Akční gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory, dokumenty, písma, fonty apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Sněhová vločka, Lindt, Německy, Brambořík, Perníčky, Drážďany, Text, Vánoční světýlka, Omalovánky, Francouzsky, Jmenovky, Košíčky, Adventní věnec, Rostliny, Vánoční punč, Jídlo, Adventní neděle, Bůh, Jedle, Neviňátko, Přání, Pokrmy, Keramika, Tiskárna, Desktop, Anglicky, Láska nebeská, Vánoční prostírání, Osvětlení, Vánoční stromek, Tichá noc apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: M, Dopravní značení, výukové pomůcky, Přáníčka zdarma, zeměpis, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie Milla Jovovich, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC, webovky

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, technika, nemoce, chemie, bankovnictví, náboženství a křesťanství, sport, matematika, účetnictví, počítače, internet, fyzika, filozofie, příroda, latina, stavebnictví, lékařství a medicína, psychologie, materiály, politika, ekonomie a ekonomika, cestování, hardware, nápoje atd.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. lze použít v monitor, mobil, smartphone, počítač, ultrabook, tablet, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 95, Android, FreeBSD, Windows Me, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 98, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 2000. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, budovy a stavby, hudební tapety, psi a štěňátka, květiny, kytky, auta, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, letadla, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, rostliny, sportovní pozadí, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 360x640, 2160x3840, 854x480, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 375x667, 2048x1080, 1800x1440, 1152x864, 1920x1200, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 393x786, 640x480, 800x1280 atd.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Utah, Aljaška, Connecticut, Nevada, Severní Dakota, Indiana, Kentucky, Wyoming, Michigan, Severní Karolína, Louisiana, Rhode Island, New Jersey, Jižní Dakota, Havaj, Nebraska, Kalifornie, Iowa, Ohio, Oregon, Nové Mexiko, Mississippi, Pensylvánie, Missouri, Jižní Karolína atd.

Síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro Office, F, Nejhranější online hry zdarma, Open format, Biografie slavných osobností, A, Vlajky amerických států USA, Databáze osobností Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdroje informací, Antistresové omalovánky pro dospělé, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Fotogalerie Seleny Gomez
Obrázek Fitness
Tipy na užitečné weby
Natalie Portman
Chelsea Football Club
Naše tipy na užitečné weby
Biografie, životopis Julia Stiles
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky zemí střední Asie
Doporučené odkazy
Sexy Matsushima Nanako
Biografie Jenny Mc Carthy
Odkazy na užitečné webové stránky
Cestování po Evropě
Co je to omalovánka?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.