Dále doporučujeme, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Informace, počítače a internet

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

úsloví, moudrosti, aforismy, hlášky, přísloví, rčení, výroky

Citáty slavných, úsloví, moudrosti, aforismy, hlášky, přísloví, rčení, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Online zeměpisné testy zdarma, Webové html5 hry zdarma, odkazy, Sexy Jessica Biel, Vánoční magazín, Tapety na plochu počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Drapeaux du monde, internet, zdroje informací, odkaz, volný čas

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Strategie, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, Logické, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky a podobně.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Síť, počítače a internet

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tapeta, Patchwork, Štóla, Vánoční svíčky, Filmy, PF, Ježíš Kristus, Řetězy, Písnička, Popelka, Košíčky, Sám doma, Německy, Kinder, Zima, Korálky, Vánoční trhy, Sněhová vločka, Třásně, Kapr, Kuba, Hostina, Dia, Linecká kolečka, Ježíšek, Tisk, K Tisku, Drážďany, Šišky, Wallpaper, K Vytisknutí apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:Seznam vlajek měst České republiky, M, zdarma, Staré hry online, Charlize Theron, V, webovky, Přehled státních vlajek států světa, Biografie Mariah Carey, zeměpis, Vlajky států USA, Pozadí na plochu počítače

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

World wide web, internet, počítače a internet

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: zadarmo, cestování, URL, Plzeňské památky, atrakce a pivo, weby, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky, kliparty, Přáníčka a obrázky k svátku, školství, internetové stránky, výukové pomůcky, ú

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, stavby, náboženství, symboly, nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, zelenina, mapy, osobnosti a lidé, auta, ptáci, hmyz, ovoce, hudba, věda, květiny atd.

Náš tip, počítače a internet

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Delaware, Nové Mexiko, New York, Pensylvánie, Washington, Oklahoma, Virginie, Tennessee, Louisiana, Vermont, Severní Karolína, Oregon, Jižní Dakota, Michigan, Colorado, Rhode Island, Massachusetts, Ohio, Utah, Aljaška, Iowa, Arizona, Illinois, Arkansas, Jižní Karolína atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Myšlenky, aforismy, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, přísloví

Citáty slavných, Myšlenky, aforismy, moudrosti, bonmoty, úsloví, hlášky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, ČSSD, Hudebnice, Brno, Kancléř, Spisovatel, Prezident USA, Imitátor, Hudba, Avangard Omsk, Překladatel, Teolog, Závodník, Čech, Orlík, Slovák, Máj, Hejtman, AIDS, Olympijští vítězové, Producent, Nežijící, Komunista, Kladno, Philadelphia Flyers, Prezidenti USA, Zpěvačky, Vůdce, Architekt, Pittsburgh Penguins, Právník, Zpěvačka, Faraon, Ministr zahraničí, Itálie, Dramatik apod.

Klíčová slova: tipy, pro dospělé, Tapety do mobilu, Obrázek Femme fatale, Online adventní magazín, kuriozity, Nejhranější hry online, Biografie Avril Lavigne, webové stránky, Biografie slavných osobností, doporučujeme

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, stavby, náboženství, symboly, nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, zelenina, mapy, osobnosti a lidé, auta, ptáci, hmyz, ovoce, hudba, věda, květiny atd.

Internet, síť, počítače a internet

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, zločin a právo, politika, fikce a fantasy, politici, vlastnosti, profese a zaměstnání, lékařství, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, sport, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, věda, státní správa, přezdívky, psychologie, rodinné vztahy atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové online hry zdarma, Vlajka Kokosových ostrovů, Nejlepší hry pro dívky, zábava, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Julia Stiles, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Heidy Klum
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Naše tipy na užitečné weby
Kate Hudson
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie Mamiko Tayama
Tipy na užitečné weby
Sexy Christina ricci

Děkujeme vám za vaši návštěvu.