Partnerské weby, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Politik, Voják, Orlík, Olympijští vítězové, Vojevůdce, Královna, Textař, Habsburkové, Starověký Egypt, Archivář, Náboženství, Československo, Francouz, Diplomat, KHL, Rakousko-Uhersko, Ministři, Gymnasté, Slovák, Masový vrah, Atentát, New Jersey Devils, Brno, Ekonom, Český slavík, Miliardář, Životopis, Američan, Charta 77, Zlatý slavík, Husité, Vládce, Avangard Omsk, Žhavé výstřely, Čech, Máj apod.

Hlášky, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, moudrosti, výroky

Slavné citáty, Hlášky, myšlenky, moudra, rčení, bonmoty, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o lásce od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Internet, síť, důležité informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Animace, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: zeměpis, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, doporučujeme, Adventní magazín, Natalie Portman, multimédia, cestování, F, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, webovky, zadarmo, odkaz, H

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet, důležité informace

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Keywords:internet, Obrázky, kliparty, Přehled formátů souborů, URL, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Online biografie, životopisy osobností, pro dospělé, volný čas, Omalovánky pro malé děti, Přehled formátů souborů, Free game online hry, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Naleznete zde Sportovní, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Informace, důležité informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: odkazy, Obrázky vlajek měst ČR, info, Zhang Ziyi, Nejhranější online testy a kvízy, počítače, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Juventus FC, kuriozity, školství, linky, pro děti

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Náš tip, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, nápoje, hardware, nemoce, literatura, matematika, stavebnictví, politika, software, účetnictví, bankovnictví, zločin a právo, cestování, sport, psychologie, kultura, materiály, rostliny, příroda, filozofie, ekonomie a ekonomika, počítače, latina, nástroje atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Omalovánky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Akční gamesky, Deskovky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Auta a závodní, Barbie hry, Farmářské hry apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Naleznete zde Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Omalovánky, Oddechové hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, hyperlinky, Dopravní značky, Kliparty zadarmo ke stažení, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, Přáníčka k svátku a jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Doporučené odkazy, důležité informace

Ftipy, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vídeň, K Vytisknutí, Francouzsky, Jídlo, Cesmína, Vánoční svícen, Umělý vánoční stromek, Papírové ozdoby, LED svíčky, Vinná klobása, Windows, Štóla, Kameňák, Svíčky, Jingle Bells, Atmosféra, Osvětlení do oken, Jmenovka, Koledy, Obrazovka, Keramický adventní věnec, Patchwork, Neviňátko, Staroměstské náměstí, Vánoční dekorace, Adventní věnec, Rostliny, Adventní kalendář, Drážďany, Brno, Křesťanství apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, tipy, Wallpapers na PC ke stažení, F, F, Madonna, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro dívky online, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Jakarta, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Arsenal Football England
Linky na partnerské weby
Visit New York city
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Avril Lavigne
Odkazy na zajímavé weby
Modelky a celebrity
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.