Partnerské weby, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, ovoce, dopravní prostředky, láska, auta, ženy a dívky, nápoje, květiny, symboly, náboženství, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, přístroje, hudba, halloween, nástroje a přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, rostliny, věda, sport atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Náš tip, počítače a internet

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Deskovky, Oblíkačky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vaření a smažení, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázek Santy s dárky, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Zlatan Ibrahimović Isveçli futbolcudur, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Staré hry online, Dopravní značky

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Relaxační hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Slovácích, O škole, O Windows, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O ženách apod.

Keywords:pro děti, tipy, Tapety na PC zdarma ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, Co je to omalovánka?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online životopisy, biografie slavných osobností, humor, Přání, přáníčka, blahopřání, výukové pomůcky, kuriozity, školství

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Karetní, Logické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Informace, počítače a internet

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát soubory těchto typů: komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, grafiku, dokumenty, video soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online hry zdarma, H, Tým NHL Florida Panthers, Přehled formátů souborů, odkazy, multimédia, Sexy Charisma Carpenter, Vánoční magazín, zadarmo, internet, Dopravní značky

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Moudrosti, hlášky, rčení, bonmoty, moudra, aforismy, myšlenky

Citáty slavných, Moudrosti, hlášky, rčení, bonmoty, moudra, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o smrti od různých známých osobností.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Internet, síť, počítače a internet

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: volný čas, Přehled vlajek USA, info, Obrázek Japonka, Adventní magazín, Super online kvízy, weby, Přáníčka k jmeninám (ke svátku) ke stažení, Hry pro dívky online, Nejlepší školní testy a kvízy, Prapory českých měst

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Fórky, frky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Fórky, frky, vtipné texty, vtípky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Auta a závodní, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Omalovánky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Barbie hry, online html5 hry, Adventury apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Klíčová slova: linky, odkaz, cestování, webovky, Světové vlajky, Sandra Bullock, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, počítače, Členské země americké federace, Super online kvízy, internetové stránky, URL, Sexy Cameron Diaz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Inzeruj, inzerce zdarma
France
Doporučené odkazy
Obrázek Rozesmátá blondýna
Biografie Jennifer Lawrence
Tipy na užitečné weby
Pink celebrity
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Desktop computer wallpapers
Naše tipy na zajímavé stránky
Hudební pozadí na plochu PC zdarma
Elizabeth Hurley fotky
Doporučené internetové odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu
Vlajky států světa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.