Naše tipy

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Český slavík, První republika, Kladno, Diplomat, Kancléř, Teolog, Itálie, Náboženství, Hejtmani, Antropolog, Habsburkové, Svatý, Čeští králové, Nežijící, Masový vrah, Washington Capitals, HIV pozitivní, Ital, Podnikatelé, Američané, Stoletá válka, Nobelova cena, Protektorát, Prezidenti ČR, Básníci, Královna, Režisér, Starověký Egypt, Překladatel, Sci-fi, Podnikatel, Právník, Poprava, NHL, Malíř, Žijící apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Federace USA, zdarma, A, Obrázky k vybarvení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Tým NHL Seattle Kraken, Online testy zdarma, Tapety na plochu PC, Online web Hry zdarma bez registrace, internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v notebook, mobil, phablet, mobilní telefon, tablet, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 7, Android, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 2000, OSX, Windows 98, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Me. Pozadí na PC z kategorií sportovní wallpapery, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, ptáci, Formule 1, fraktály, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, motorky, nature - příroda, oceán, moře, pláže, květiny, flóra, stromy, fantasy, free wallpapers. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 393x786, 1600x900, 360x720, 750x1334, 1280x768, 320x568, 4800x1200, 1920x1080, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 1200x1920, 640x480, 360x760, 1080x1920 atd.

Hlášky, aforismy, rčení, motta, myšlenky, moudra, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, rčení, motta, myšlenky, moudra, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o bohu, přísloví o naději od různých známých osobností.

Doporučené odkazy

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Karetní hry, Adventury, Střílečky, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Hry pro děti, Akční hry, Strategie, Logické hry a tak dále.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, psychologie, filozofie, podnikání a podnikatelé, osobnosti, herectví, herci a herečky, státní správa, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, politika, nadpřirozené osoby, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, umělci a umění atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:webové stránky, Online životopisy, biografie, Státní prapory všech států, Slovník pojmů Co je to?, Antistresové omalovánky, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, M, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Vše o Vánocích, Dopravní značky, multimédia

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Aljaška, Washington, Arkansas, New Hampshire, Alabama, Maryland, Pensylvánie, Michigan, Indiana, Oregon, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Louisiana, Ohio, Colorado, Kansas, Iowa, Utah, Maine, Massachusetts, Kalifornie, Rhode Island, Texas, New York, New Jersey atd.

Informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Dopravní značky, odkaz, info, Vlajka Antiguy a Barbudy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky zdarma, weby, Casino, PC tapety pro Windows, humor, Seznam vlajek amerických států, V

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Síť

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kavkazská jedle, Samolepky, Drážďany, Vánoční svíčky, Borovice, Vánoční ubrusy, Linux, Recepty, Korálky, Schleich, Lindt, Vánoční filmy, Keramika, Striezelmarkt, Windows, Santa, Slámový adventní věnec, Brno, Kinder, Sněhulák, Milka, Jingle Bells, Umělý vánoční stromek, Vídeňský punč, Píseň, Vykrajovátka, Text, Anglicky, Vánoční pozadí, Jezulátko, Pastýř apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: hyperlinky, linky, F, Biografie Yasmine Bleeth, Free game online hry, Seznam zkratek a akronymů, doporučujeme, Biografie Madonna, Obrázky vlajek měst ČR, odkazy, Nej hry online

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dárky, Vídeň, Vánoční svíčky, Schleich, Wallpaper, Pastýř, Betlém, Filmy, Santa Claus, Rumové řezy, Drážďany, K Tisku, Hostina, Vánoční prostírání, Dia, Neviňátko, Kuba, Špalda, Linecká kolečka, Kinder, Pozadí, Adventní kalendář, Samolepky, Anglicky, Umělý vánoční stromek, Koledy, Smrk, Popelka, Windows, Jedle, Vánoční pozadí apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, láska, stavby, dopravní prostředky, rostliny, symboly, květiny, zvířata, hmyz, sport, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, halloween, ovoce, nástroje a přístroje, zelenina, ptáci, přístroje, muži, Vánoce a Advent, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Náš tip

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Vánoční magazín, pro děti, Prapory českých měst, Onlinovky zdarma, Libro de colorear, Webové online testy zdarma, zdroje informací, F, Wallpapery do mobilu, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internetové stránky, Catherine Zeta-Jones, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Další odkazy:

Celebrita Jennifer Lopez
Sarah Michelle Gellar celebrity
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky letadel
Ashley Olsen fotky
Zajímavé webové stránky
Chelsea Football Club
Linky na partnerské weby
Online omalovánky
Tipy na užitečné weby
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Puzzle online
Tipy na Partnerské weby
Visit New York city
Isla Fisher fotky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.