Naše tipy, technika, zábava, informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Myšlenky, motta, moudra, přísloví, hlášky, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, moudra, přísloví, hlášky, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o životě, citáty o manželství, citáty o člověku, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Logické, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Dopravní značky, F, Vlajky měst a obcí České republiky, Seychelles, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční web, tipy, Charlize Theron, M, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, info, volný čas

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Informace, technika, zábava, informace

Frky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, displej, notebook, smartphone, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, mobil, tablet, monitor, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows Server 2012, SUSE Linux, Slackware, Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Java ME. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky, zvířata, ptáci, sportovní wallpapery, free wallpapers, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fraktály, Formule 1, fantasy, nature - příroda, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, 375x812, 320x568, 2048x1536, 750x1334, 1280x854, 1600x1200, 1280x768, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1600x900, 1080x1800, 2560x1440, 1536x2560, 1152x1920 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Keywords:zadarmo, zajímavosti, weby, Nejhranější online testy a kvízy, Carmen Electra, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Hry pro dívky online, Online zeměpisné testy zdarma, Penelope Cruz, V, Nejhranější hry online, zdarma

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro tablet, obrazovka počítače, notebook, PC, ultrabook, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač, displej, phablet a pro operační systémy Windows NT, Android, Java ME, Windows XP, Apple iOS (iPhone), OSX, Red Hat Linux, Windows Me, Windows 7, Windows 10, FreeBSD. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, letadla, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, auta, příroda, krajina, operační systémy, Windows, budovy a stavby, noční města, motorky, motocykly, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně. Vyberte si rozměr z 1080x1800, 2560x2048, HD 1280x720, 360x640, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1024x768, 1600x900, 1024x600, 1366x1024, 1920x1200, 2160x3840, hi res 2560x1920, 1440x900, 1920x1280 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, technika, zábava, informace

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky jednotlivých států USA, Zlatan Ibrahimović, Pozadí na PC, internetové stránky, školství, Jak spořit a vytvářet úspory?, Přehled souborových přípon, kuriozity, Seznam vlajek amerických států, Skvělé hry online zdarma

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Severní Dakota, Maryland, Pensylvánie, Washington, Oklahoma, Indiana, Montana, Arizona, Kentucky, Kalifornie, Jižní Dakota, Delaware, Jižní Karolína, Wisconsin, New York, Minnesota, Nevada, Florida, Idaho, Tennessee, Vermont, Maine, Severní Karolína, Colorado, Ohio atd.

Přísloví, výroky, úsloví, hlášky, motta, moudrosti, moudra

Slavné citáty, Přísloví, výroky, úsloví, hlášky, motta, moudrosti, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Náš tip, technika, zábava, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Pozadí na PC - full HD tapety ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. doporučujeme pro PC, smartphone, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil, monitor, ultrabook, počítač, notebook, tablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Java ME, FreeBSD, Windows 95, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 2000, Android, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 10 Mobile. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: auta, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, rostliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, letadla, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, wallpapery, motorky, motocykly, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, zvířata. Stahujte v rozlišení 1024x768, 2160x3840, 375x667, 412x846, 393x786, 1280x768, 1600x1200, 640x480, 1280x854, 1152x1920, 1920x1200, 1152x864, 1152x768, 1800x1440, 1440x960, 1920x1440 atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: Free game online hry, doporučujeme, multimédia, Sexy Emma Watson, pro dospělé, odkazy, linky, Estella Warren, Skvělé hry online zdarma, Nejhranější hry online, odkaz

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Utah, Severní Dakota, Maryland, Pensylvánie, Washington, Oklahoma, Indiana, Montana, Arizona, Kentucky, Kalifornie, Jižní Dakota, Delaware, Jižní Karolína, Wisconsin, New York, Minnesota, Nevada, Florida, Idaho, Tennessee, Vermont, Maine, Severní Karolína, Colorado, Ohio atd.

Přísloví, výroky, úsloví, hlášky, motta, moudrosti, moudra

Slavné citáty, Přísloví, výroky, úsloví, hlášky, motta, moudrosti, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: výukové pomůcky, počítače, č, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kelly Clarkson, internet, pro děti, Biografie slavných osobností, Státní vlaječky, prapory, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, Arsenal Football England, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Bayern Monachium klub piłkarski
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Chelsea Football Club
Partnerské internetové stránky
Vietnam
Zajímavé internetové odkazy
Shannon Elizabeth
Odkazy na zajímavé weby
Kate Winslet

Děkujeme vám za vaši návštěvu.