Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Mj. na webu naleznete Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Full HD pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, notebook, smartphone, ultrabook, phablet, monitor, mobilní telefon, displej, PC, počítač, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Android, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, macOS, Slackware. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, květiny, motorky, fantasy, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, fraktály, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Formule 1, zvířata, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 1152x864, 1920x1440, 393x786, 1024x768, HD 1280x720, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1280x800, 640x480, 1600x900, 412x846, 360x760, 320x568, 3200x1200, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: tipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší online, weby, Antistresové omalovánky pro dospělé, zábava, Online adventní magazín, hyperlinky, Julia Stiles fotky, Online hry zdarma, F, Přehled formátů souborů, info

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovky, Koleda, Vánoční koledy, Borovice, Kavkazská jedle, Samolepky, Květiny, Vánoční dekorace, Neviňátko, Francouzsky, Plocha, Křesťanství, Tisk, Advent, Santa, Vánoční svařák, Perníčky, Schleich, Vánoční prostírání, Pastýř, Strom, Papírové ozdoby, Anglicky, Adventní věnec, Filmy, Vánoční hvězda, Cesmína, Přáníčko, Vánoční světýlka, Adventní trhy, Nový rok apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, jídlo, bankovnictví, nápoje, lékařství a medicína, fyzika, zkratky, nástroje, náboženství a křesťanství, účetnictví, internet, sport, školství, latina, věda, kultura, hardware, zločin a právo, stavebnictví, cestování, různé, materiály, nemoce, rostliny atd.

Keywords:internetové stránky, volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, Grunge hudební rockový styl, doporučujeme, Full HD tapety ke stažení, Webové online testy zdarma, Přání k svátku, Prapory regionů a království, multimédia, Dopravní značky

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Producent, Náboženství, Prezidenti, Rock ‚n‘ Roll, Žhavé výstřely, Mluvčí, Vojáci, Podnikatel, Svatý, Country, Filozof, Česká královna, Archivář, Hejtman, Dramatik, Královna, Vražedkyně, Vrah, HIV pozitivní, Textařka, Američané, Trest smrti, Teolog, Lord, Komik, Esejista, Olympijský vítěz, Němci, Podnikatelé, Kancléř, Poslanec, Architekt, Exilový prezident, Kněz, Kladno, Upálen apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Strategie, Logické hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie, Dopravní značení, Bacará, Hry pro kluky, Vlajky států obrázků, školství, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zdarma, webovky, Kliparty pro Office, humor

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, politika, přezdívky, zločin a právo, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, profese a zaměstnání, Spisovatelé a básníci, lékařství, fikce a fantasy, umělci a umění, záliby a hobby, státní správa, věda, osobnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, národnost, školství a vzdělávání, křesťanství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, jídlo, hardware, rostliny, literatura, materiály, psychologie, různé, kultura, věda, latina, český jazyk, příroda, nemoce, počítače, chemie, politika, cestování, filozofie, bankovnictví, nástroje, technika, účetnictví, nápoje atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, počítač, tablet, displej, phablet, PC, notebook, monitor, mobil, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows NT, FreeBSD, Java ME, macOS, Linux Fedora, BlackBerry OS, Android, Chrome OS, Windows XP. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, fraktály, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, tenisté a tenistky, ptáci, Formule 1, flóra, stromy, motorky. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 1152x768, 2048x1536, 360x760, 2560x1920, 1200x1920, 1920x1080, 375x667, 750x1334, 2560x2048, 640x480, 800x1280, 1600x2560, 320x568, 1024x768, 1600x900 atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: cestování, Slovník pojmů Co je to?, A, Obrázek Rozesmátá blondýna, zajímavosti, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, URL, Obrázek Studentka lolitka, Vánoční magazín, PC tapety pro Windows, Stručný encyklopedický slovník

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, frky, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: počítače, Super free web games zdarma, webové stránky, Vlajky amerických států USA, ú, Celebrita Mary-Kate Olsen, pro dospělé, F, Přehled vlajek USA, Super free web games zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zeměpis, Biografie, životopis Christina Ricci, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Omalovánky k tisku
Sexy Sara Shimada
Linky na partnerské weby
Biografie Charisma Carpenter
Celebrita Julia Stiles
Odkazy na partnerské weby
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, obrázková přání
Tipy na Partnerské weby
Sexy Hilary Duff
Emma Watson celebrity
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Pozadí na plochu květiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.