Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, geocaching, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, týmy NHL apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Wallpapers na PC, pro děti, P, F, Sexy Rose McGowan, weby, Free game online hry, zeměpis, Sexy Maria Šarapovová, webové stránky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní prapory států světa, Stručný encyklopedický slovník

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, náboženství, hmyz, hudba, ptáci, jídlo a nápoje, věda, rostliny, nápoje, Vánoce a Advent, symboly, smajlíci a emotikony, stavby, sport, osobnosti a lidé, halloween, dopravní prostředky, láska, přístroje, auta, mapy, muži, květiny atd.

Informace, zábava, důležité informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, humor, Dopravní značení, Online testy zdarma bez registrace, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, multimédia, Super online kvízy, Hry pro kluky, Elisha Cuthbert celebrity, počítače, Free game online hry, Obrázky a kliparty zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Síť, zábava, důležité informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Vánoční web, doporučujeme, Webové online testy zdarma, Britney Spears, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zábava, Madonna, výukové pomůcky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, linky, pro dospělé

Kameňáky, ftipy, vtípky, fóry, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, vtípky, fóry, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, zábava, důležité informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Sarah Michelle Gellar, volný čas, Vlajky amerických států USA, Online hry zdarma, Omalovánky zdarma, F, internet, Městské a obecní prapory obcí ČR

Kameňáky, ftipy, vtípky, fóry, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, vtípky, fóry, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nápoje, školství, politika, internet, latina, literatura, fyzika, nemoce, hardware, příroda, materiály, matematika, lékařství a medicína, jídlo, kultura, ekonomie a ekonomika, chemie, psychologie, zločin a právo, zkratky, cestování, software, český jazyk, rostliny atd.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Logické hry, Deskovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Omalovánky, Oddechové hry apod.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info, Prapory všech zemí světa, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky a kliparty zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, zdroje informací, zajímavosti, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Přehled souborových přípon, zdarma, Romantické zamilované sms vzkazy, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Další odkazy:

Kliparty zadarmo ke stažení
Linky na partnerské weby
Best web page
Odkazy na zajímavé weby
Keira Knighley
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cameron Diaz
Doporučené internetové odkazy
Natalia Oreiro
Odkazy na partnerské weby
Fotografie Mamiko Tayama

Děkujeme vám za vaši návštěvu.