Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace, informace a zábava

Moudra, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, bonmoty, úsloví

Slavné citáty, Moudra, hlášky, rčení, aforismy, myšlenky, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry pro děti zdarma, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, info, internetové stránky, odkaz, Prodej, inzerce, bazar, Databáze osobností Kdo je to?, webovky, Hry pro dívky online, Vánoční web

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury a tak dále.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Internet, síť, informace a zábava

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:PC pozadí pro Windows, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkazy, Dopravní značení, Mezinárodní den žen, Webové online testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Městské a obecní prapory obcí ČR, Fotografie topmodelek, K, pro dospělé, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, informace a zábava

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Obchodník, Hejtman, Slovenští prezidenti, Archivář, Čeští králové, Prezidenti, Herečka, Gymnasté, Antropolog, Architekt, Trenérka, Sci-fi, Lord, ČSSD, Ekonom, Pedagog, Vražedkyně, Prezident USA, Vrah, Český slavík, Esejista, Kněz, Nežijící, Egypt, Skladatel, Básník, Rétorika, Vojevůdce, Dabérka, Masový vrah, Režisér, Poprava, Poslanci, Císař, Hokejisté apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, cestování, Omalovánky v USA a jejich použití, F, výukové pomůcky, F, Texty blahopřání, počítače, zábava, Kliparty zdarma ke stažení, Online vánoční magazín

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Strategie, Animace, Bojové hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, rodinné vztahy, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, školství, filozofie, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, sport, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, poruchy, mytologie, státní správa, věda, lékařství, politika, politici, fikce a fantasy atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jesličky, Staroměstské náměstí, Vánoční ozdoby, Ostrava, Květiny, Kameňák, Jarmark, Štóla, Bramborový salát, Jmenovka, Vosí hnízda, Bůh, Plocha, Pokrmy, Vánoční koledy, Jedle, Jmenovky, Santa, Třásně, Sám doma, Přáníčko, Adventní věnec, Zdraví, Skleněné ozdoby, Dárky, Francouzsky, Vykrajovátka, Jídlo, Patchwork, Písnička, Smrk apod.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: tipy, Vlajky jednotlivých států USA, kuriozity, Fotografie topmodelek, Tapety na PC, URL, zadarmo, Nepal, Tapety na plochu počítače, zajímavosti, weby

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Strategie, Animace, Bojové hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, rodinné vztahy, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, školství, filozofie, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, sport, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, poruchy, mytologie, státní správa, věda, lékařství, politika, politici, fikce a fantasy atd.

Náš tip, informace a zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, M, Kliparty pro Office, Online hry zadarmo, zdroje informací, humor, Super online flash hry, internet, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy slavných osobností, Free style - volný styl, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blbej den: Víte, čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou siamská dvojčata, máte společný zadek, brácha je gay a jde na rande.

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Omalovánky k vybarvení zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Vymalovánky k tisku
Odkazy na partnerské weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Naše tipy na užitečné weby
Kim Kardashian
Doporučené internetové odkazy
Arsenal FC England
Tipy na užitečné weby
Kate Hudson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.