Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Spisovatel, Husité, Zpěvačka, Komik, Scénárista, Druhá světová válka, Rock ‚n‘ Roll, Francie, Trenérka, KHL, New Jersey Devils, Česká královna, New York Rangers, KSČ, Manýrismus, Dramatik, Herec, Dallas Stars, Architekt, Upálen, Prezidenti ČR, Romantismus, AIDS, Imitátor, Rakušan, Protektorát, Vůdce, Voják, Filozof, Komunisté, Vládce, Antropolog, Country, Orlík, Archivář, Hokejisté apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Kapr, Zima, Květiny, Betlém, Recepty, Hostina, Šišky, Mrazík, Vánoční koledy, Kavkazská jedle, Papírový vánoční stromek, Vánoční svícen, Filmy, Bramborový salát, Jmenovky, Jedle, Milka, Vinná klobása, Drážďany, Patchwork, Smrk, Jmenovka, Kinder, Láska nebeská, Jesličky, Omalovánky, Vykrajovátka, Keramika, Vánoční svařák, Ježíš Kristus apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat, jak otevřít, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Online adventní magazín, kuriozity, cestování, zdarma, Nejznámější vánoční koledy, linky, info, Státní prapory všech států, Svatební blahopřání a texty, Obrázky a kliparty zdarma, zeměpis, Super online kvízy, Seznam vlajek měst České republiky

Tapety na PC - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro PC, mobilní telefon, počítač, ultrabook, tablet, smartphone, mobil, monitor, notebook, displej, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Android, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 95, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 98. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, budovy a stavby, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, letadla, moře, oceány, pláže, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, noční města, sportovní pozadí, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 1536x2560, 800x600, 412x846, 375x667, 1600x1200, 393x786, 1920x1200, 1920x1440, 375x812, 1366x1024, 1680x1050, 360x720, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 1152x864 atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, auta, přístroje, nástroje a přístroje, věda, mapy, květiny, ovoce, ženy a dívky, Vánoce a Advent, zvířata, symboly, hmyz, muži, láska, halloween, ptáci, sport, dopravní prostředky, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro počítač, mobil, monitor, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, ultrabook, notebook, phablet, smartphone, PC a pro operační systémy Mac, Java ME, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 95, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), FreeBSD. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, free wallpapers, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní a závodní auta, květiny, zvířata, tenisté a tenistky, nature - příroda, fantasy, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 1280x768, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1200x1920, 1280x960, 2048x1536, HD 1280x720, 2560x2048, 1280x854, 1920x1280, 1280x720, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 1024x600 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Vtipy, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Keywords:Tapety na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super free web games zdarma, webové stránky, Dárek, Seznam zkratek a akronymů, internet, počítače, Historické vánoční ozdoby, weby, Wallpapers na PC, Super online hry zdarma

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Informace, cestování, hry a informace

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, zvířata, osobnosti a lidé, náboženství, dopravní prostředky, ženy a dívky, mapy, nápoje, symboly, hudba, Vánoce a Advent, muži, halloween, květiny, ptáci, věda, sport, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, stavby, láska, přístroje atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, humor, Coloring book, Adult, children online free, Hry pro dívky online, Dopravní značky, Přehled státních vlajek států světa, HTML5 Browserspiel, Nejlepší školní testy a kvízy, Online zeměpisné testy zdarma, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Síť, cestování, hry a informace

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Wallpapery na PC ke stažení - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, monitor, PC, smartphone, notebook, displej, tablet, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Windows Me, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows XP, Slackware, Android, Mac, Windows 7. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, sportovní a závodní auta, nature - příroda, hmyz a pavouci, květiny, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, fantasy, tenisté a tenistky, flóra, stromy, motorky, fraktály, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, 1280x960, 4800x1200, 1280x1024, HD 1280x720, 1680x1050, 1366x1024, 320x568, 1536x2048, 750x1334, 1600x1200, 800x1280, 375x667, 1800x1440, 1280x854, 640x480 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, politika, státní správa, herectví, herci a herečky, politici, mytologie, zločin a právo, národnost, záliby, věda, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, filozofie, přezdívky, rodinné vztahy, křesťanství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy atd.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Pozadí na plochu voda ke stažení, Přehled souborových přípon, Super online flash hry, pro děti, Sněhulák na saních, Nej hry online, volný čas, zajímavosti

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramika, Vánoce, Umělý vánoční stromek, Láska nebeská, Nový rok, Smrk, Vykrajovátka, Jarmark, Křesťanství, Mrazík, Adventní svícen, Sněhulák, Kapr, Staroměstské náměstí, Drážďany, Vánoční ozdoby, Vánoční stromeček, Ostrava, Přáníčko, Anděl, Vinná klobása, Film, Vánoční tapety, Písnička, Ohňostroj, Papírový vánoční stromek, Hostina, Osvětlení, Jezulátko, Dia, Vánoční prostírání apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, zábava, URL, F, Catherine Zeta-Jones, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky, Prapory regionů a království, F, Obrázky zdarma, V, Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy,

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Další odkazy:

Naše tipy
Co je to adventní kalendář?
Partnerské weby
Australská vlajka
Tipy na zajímavé weby
Betlém
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční trhy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.