Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, Poker en ligne online sur Internet, internet, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky na plochu PC, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, kuriozity, Super online hry zdarma, F, Federace USA

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, stavby, hudba, mapy, nástroje a přístroje, muži, sport, symboly, láska, zvířata, nápoje, věda, dopravní prostředky, zelenina, přístroje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, ovoce, květiny, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé atd.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Síť, všeobecné informace zdarma

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Alkoholový kalendář, Kameňák, Silvestr, Jmelí, Film, Brambořík, Desktop, Obrazovka, Jmenovka, Santa Claus, Vánoční stromeček, Vánoční filmy, Koleda, Papírové ozdoby, Blahopřání, Vánoční prostírání, Televize, Lego, Neviňátko, Vídeňský punč, Vosí hnízda, Papírový vánoční stromek, K Vytisknutí, Jarmark, Recepty, Wallpaper, Adventní neděle, Umělý vánoční stromek, Keramika, Bůh, Nový rok apod.

Frky, vtipy, ftipy, fórky, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, ftipy, fórky, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipné básničky, černý humor apod.

Keywords:školství, Online hry zdarma, F, počítače, Vánoční stromky, ú, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajky měst České republiky, Omalovánka Santa Claus, humor, info, multimédia

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: První republika, Čech, Politik, Angličané, Američan, Náboženství, Básníci, Vládce, Životopis, New York Rangers, Scénárista, Teolog, Sci-fi, Generalissimus, Zpěvák, Skladatel, Poprava, Imitátor, Malíř, Herec, Žhavé výstřely, Sebevražda, Manýrismus, Herečka, Olympiáda, Česká královna, Prezident USA, Podnikatel, Královna, Maršál, Zpěvačky, Máj, Slovenští prezidenti, Mluvčí, Němci, Archivář apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, odkaz, webové stránky, Obrázky sněhuláků, webovky, internetové stránky, Vlajky měst České republiky, Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, Biografie slavných osobností, Seznam státních vlajek

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, všeobecné informace zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: zábava, V, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, výukové pomůcky, Dopravní značení, Online adventní magazín, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, doporučujeme, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, pro dospělé

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: M, zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, Tipy na vánoční dárky, weby, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, cestování, Vánoční obrázky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční rostliny
Naše tipy
Obrázky se zvířaty na monitor
Doporučené odkazy
Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Americké Samoy
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.