Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: F, Vlajky států světa, Nejlepší zeměpisné kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka, Online adventní magazín, Pozadí na PC ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, Super free web games zdarma, zdarma, zeměpis, R

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Pittsburgh Penguins, Atentát, Křesťanství, Vůdce, Ital, KSČ, Kancléř, Imitátor, HIV pozitivní, Orlík, Nobelova cena, Gymnasté, Novinář, Generalissimus, Miliardář, Zpěvačky, Žhavé výstřely, Pedagog, Fotograf, Pop, Florida Panthers, Náboženství, Esejista, Vojáci, Exilový prezident, Slovák, Kněz, Rock ‚n‘ Roll, Továrník, Životopis, Ministři, Lord, Češi, Olympijští vítězové, Prezident apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Super free web games zdarma, doporučujeme, kuriozity, webové stránky, Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka, zadarmo, počítače, hyperlinky, Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení, Nejhranější hry online, Vlajky států USA, cestování

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, materiály, příroda, hardware, různé, účetnictví, bankovnictví, kultura, věda, software, matematika, nástroje, psychologie, český jazyk, lékařství a medicína, cestování, internet, chemie, jídlo, náboženství a křesťanství, školství, fyzika, technika, literatura atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, měny, hudební zkratky, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, ekonomie a ekonomika, věda, účetnictví, chemie, jídlo, náboženství a křesťanství, počítače, filozofie, kultura, internet, technika, zločin a právo, psychologie, stavebnictví, sport, nápoje, politika, fyzika, příroda, materiály, literatura, bankovnictví, latina atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, webovky, V, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Online biografie, životopisy osobností, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, V, Seznam zkratek a akronymů, Super online hry zdarma

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipné hádanky, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Windows, O důchodcích, O ekonomech, O Slovácích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Ministr, Pop, Imitátor, KSČ, New Jersey Devils, Hudebnice, Trenérka, Hudba, Královna, Florida Panthers, Československo, Žhavé výstřely, Mluvčí, Američané, Country, Itálie, Esejista, Trest smrti, Náboženství, Rétorika, Architekt, Císař, Protektorát, Kněz, Český slavík, Spisovatel, Zavražděn, Maršál, Miliardář, Gymnasté, Francouz, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Normalizace, Olympijští vítězové apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, online html5 hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Dopravní značení, Skvělé hry online zdarma, Blahopřání k Velikonocům ke stažení, internetové stránky, humor, Wallpapers na PC, Belarus, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky států USA, zdroje informací

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipné hádanky, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Windows, O důchodcích, O ekonomech, O Slovácích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Charta 77, Ministr, Pop, Imitátor, KSČ, New Jersey Devils, Hudebnice, Trenérka, Hudba, Královna, Florida Panthers, Československo, Žhavé výstřely, Mluvčí, Američané, Country, Itálie, Esejista, Trest smrti, Náboženství, Rétorika, Architekt, Císař, Protektorát, Kněz, Český slavík, Spisovatel, Zavražděn, Maršál, Miliardář, Gymnasté, Francouz, Rock ‚n‘ Roll, Rakušan, Normalizace, Olympijští vítězové apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Virginie, Maryland, Nebraska, Connecticut, Washington, Pensylvánie, Iowa, Západní Virginie, Tennessee, Oregon, Minnesota, Kansas, Georgie, Rhode Island, Jižní Dakota, Oklahoma, Wisconsin, Montana, Wyoming, Alabama, Arkansas, New Jersey, Severní Karolína, New York, Vermont, Michigan atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, pro dospělé, školství, weby, Veselé Velikonoce pro všechny, zajímavosti, linky, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší školní testy a kvízy, výukové pomůcky, Přáníčko stavil se tu zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Obrázek sovětské vajíčko
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčko Mám čest být vajíčko
Tipy na užitečné weby
Obrázek vejce kačenka
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek barevná kraslice
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Countries and flags
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.