Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Fórky, vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, F, URL, ú, Adventní trhy, zeměpis, výukové pomůcky, Seznam souborových přípon, Když zavládne vánoční atmosféra, Prapory regionů a království, Super free web games zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Přísloví, hlášky, moudrosti, aforismy, moudra, úsloví, myšlenky

Slavné citáty, Přísloví, hlášky, moudrosti, aforismy, moudra, úsloví, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o smrti od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, záliby, sport, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, historie, herectví, herci a herečky, národnost, filozofie, osobnosti, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, věda, lékařství, přezdívky, vlastnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, poruchy atd.

Keywords:Hry pro nejmenší online, K, humor, Vlajky amerických států USA, Tapety na plochu zvířata, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Vánoční tapety na plochu, Biografie známých osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, webovky

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Prapory českých měst, doporučujeme, A, Cesmína, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky zdarma, tipy, Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí, Životopisy slavných osobností, počítače, odkazy, odkaz

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Síť, cestování, počítače a internet

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Barbie hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Deskovky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Adventury, Oddechové hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, online html5 hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, psychologie, školství, sport, internet, technika, zločin a právo, latina, cestování, nemoce, hardware, český jazyk, nápoje, příroda, fyzika, literatura, software, rostliny, filozofie, různé, počítače, věda, náboženství a křesťanství, materiály atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Vykrajovátka na vánoční cukroví, cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR, zábava, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, zdroje informací, pro děti, volný čas

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, grafiku, dokumenty apod.

Klíčová slova: zdarma, školství, Pozadí na plochu PC, Staré hry online, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vánoční moučník štóla, weby, linky, F, Státní vlajky zemí, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, Netradiční dárek k Vánocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Poker online
Doporučené odkazy
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Zajímavé internetové odkazy
Poker Kartenspielen
Partnerské weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.