Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť, cestování, počítače a internet

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, multimédia, Přáníčka k svátku, hyperlinky, zdroje informací, Biografie slavných osobností, Cestování po ČR a Evropě, tipy, Online vánoční magazín, V, Přehled souborových přípon

Pozadí na plochu PC - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. lze použít v phablet, mobilní telefon, tablet, mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, notebook, monitor, displej a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 2000, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 7, FreeBSD, Windows 10. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, free wallpapers, nature - příroda, ptáci, motorky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, vesmír, kosmos, zvířata, oceán, moře, pláže, Formule 1, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1600x2560, 360x640, 1440x900, 1920x1440, HD 1280x720, 1280x768, 1800x1440, 1280x854, 1024x600, 1536x2048, 4800x1200, 1280x800, Full HD 1080x1920, 800x1280, 1920x1080 atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Pozadí na plochu PC, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, zábava, Fotografie topmodelek, Státní prapory všech států, zadarmo, F, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, F, Pozadí na plochu počítače, kuriozity

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Fóry, vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtípky, černý humor, anekdoty, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, webové stránky, výukové pomůcky, Wallpapers na plochu, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, linky, Nejlepší web stránka, Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. vhodné pro tablet, ultrabook, smartphone, mobil, PC, obrazovka počítače, displej, monitor, mobilní telefon, počítač, phablet a pro operační systémy Windows XP, Windows 95, Windows NT, Linux Ubuntu, Linux Fedora, FreeBSD, macOS, Linux Xubuntu, OSX, Windows 10, Windows Me. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, květiny, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 1800x1440, 1920x1200, 1280x1024, 2160x3840, 800x1280, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 768x1024, HD 1280x720, 800x600, 640x480, 375x812, 1440x960, 1280x960 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: pro děti, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Seychelles, Přehled zkratek a akronymů, Free game online hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Casino, Vlajky jednotlivých států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. vhodné pro tablet, ultrabook, smartphone, mobil, PC, obrazovka počítače, displej, monitor, mobilní telefon, počítač, phablet a pro operační systémy Windows XP, Windows 95, Windows NT, Linux Ubuntu, Linux Fedora, FreeBSD, macOS, Linux Xubuntu, OSX, Windows 10, Windows Me. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fraktály, armáda, válka, zbraně, květiny, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fantasy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 2560x1600, 1800x1440, 1920x1200, 1280x1024, 2160x3840, 800x1280, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 768x1024, HD 1280x720, 800x600, 640x480, 375x812, 1440x960, 1280x960 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Informace, cestování, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, cestování, fyzika, kultura, rostliny, ekonomie a ekonomika, nemoce, latina, různé, technika, filozofie, internet, počítače, jídlo, účetnictví, školství, politika, věda, psychologie, zločin a právo, stavebnictví, lékařství a medicína, nástroje, český jazyk atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní kalendář, Vídeňský punč, Vánoční světýlka, Ježíšek, Anděl, Keramický adventní věnec, Bramborový salát, Tapeta, Pokrmy, Vánoční svícen, Vánoční punč, Vánoční stromeček, Osvětlení do oken, Cesmína, Václavské náměstí, Tichá noc, Wallpaper, Nový rok, Rostliny, Plzeň, Samolepky, Špalda, Šišky, Skleněné ozdoby, Štóla, Alkoholový kalendář, Květiny, Dárky, Popelka, Drážďany, Plocha apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, historie, věda, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, politici, podnikání a podnikatelé, státní správa, politika, umělci, záliby, herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, psychologie, zločin a právo, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, nadpřirozené osoby atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: F, M, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky motorek na plochu PC, URL, internetové stránky, počítače, V, Dopravní značení, Full HD wallpapers na PC, Christina Applegate, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky k vytisknutí
Zajímavé webové stránky
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Linky na partnerské weby
Vše pro kolo
Odkazy na partnerské weby
Fotografie topmodelek
Odkazy na zajímavé weby
Anna Kurnikovová

Děkujeme vám za vaši návštěvu.