Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, online html5 hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Logické hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry apod.

Klíčová slova: K, Onlinovky zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, F, Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení, Wallpapers na PC, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Poker Permainan kartu, Webové online hry zdarma, volný čas, zadarmo, zdroje informací

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Střílečky, Animace, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Akční hry, Pro dívky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Postřehové hry a tak dále.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, muži, auta, náboženství, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, mapy, ovoce, nápoje, Vánoce a Advent, hudba, rostliny, přístroje, halloween, dopravní prostředky, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ptáci, květiny, sport, nástroje a přístroje, věda atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné básničky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji apod.

Full HD tapety na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, monitor, smartphone, displej, PC, phablet, počítač, notebook, mobil, tablet a pro operační systémy Slackware, Linux Xubuntu, Windows NT, FreeBSD, macOS, Microsoft Windows 8, Java ME, Android, Linux Ubuntu, SUSE Linux, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: noční města, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, květiny, kytky, hudební tapety, jídlo a nápoje, wallpapery, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, zvířata, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 2160x3840, 1366x1024, 1440x2560, 320x568, 2048x1080, 1800x1440, 360x640, 1280x768, 1600x1200, 750x1334, 854x480, 360x760, 1920x1280, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 375x667 atd.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, URL, info, Obrázek koš s vajíčky, Vlajky států USA, Kliparty pro Office, Super online hry zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, Online adventní magazín, F, pro dospělé

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Betlém, Omalovánky, Linux, Píseň, LED svíčky, Neviňátko, Zdraví, Jarmark, Francouzsky, Skleněné ozdoby, Štóla, Bůh, Pastýř, Vánoční pozadí, Smrk, Adventní kalendář, Jingle Bells, Alkoholový kalendář, Nový rok, Tablet, Keramika, Osvětlení do oken, Koledy, Adventní věnec, Vánoční svícen, Vánoční kaktus, Vánoční tapety, bezlepkové cukroví, Popelka, Staroměstské náměstí, Historické ozdoby apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Animace, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Online životopisy, biografie, multimédia, Zamilované sms vzkazy, Superhry a hry online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, Velikonoční mazanec, Obrázky vlajek států světa, internetové stránky, humor, cestování

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, geocaching, hudební zkratky apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pop, Sochař, Manýrismus, Sebevražda, Ministři, Slovenští prezidenti, Poslanci, Romantismus, Hokejisté, Závodník, Státník, Ministr, Žhavé výstřely, Francouz, Válka, Rétorika, Gymnasté, Podnikatelé, Poprava, Avangard Omsk, Zpěvačka, Imitátor, Zpěvák, Vojevůdce, Slovák, KHL, Charta 77, ČSSD, Olympijští vítězové, Boston Bruins, Exilový prezident, Brno, Továrník, Němci, Atentát, Producent apod.

Klíčová slova: školství, Onlinovky zdarma, internet, Úspory vody, tepla, eletřiny, weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, Online web Hry zdarma bez registrace, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států USA

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, tipy, Nejhranější online testy a kvízy, Jak na barvení vajíčka, Biografie slavných osobností, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky měst a obcí České republiky, M, Vlajka Moravy, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Ta vodka chutná jako ředidlo.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Vesela textová přáníčka k Velikonocům
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tapety na plochu Automobily
Doporučené odkazy
Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Velikonoční slepička
Partnerské internetové stránky
Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.