Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Rčení, myšlenky, úsloví, aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Rčení, myšlenky, úsloví, aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o lásce od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Akční gamesky, Letecké simulátory, Barbie hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Dopravní značky, Wallpapery na plochu PC, A, Velikonoční koleda, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na PC, Online obrázky k vybarvení, info, výukové pomůcky, kuriozity, doporučujeme

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Herečka, Sci-fi, Habsburkové, Textař, Nežijící, Podnikatel, Brno, Rakousko-Uhersko, Voják, Archivář, Hejtman, První republika, Máj, Dramatik, Hokej, Starověký Egypt, Československo, Miliardáři, Upálen, Imitátor, Český slavík, Sebevražda, Ministr, Dallas Stars, Čech, Česká královna, Obchodník, Mluvčí, Právník, Spisovatel, Američan, Slovenští prezidenti, Country, Královna, Trest smrti apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Síť, volný čas a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Obrázky a kliparty zdarma, Hry pro kluky, Prapory českých měst, Adventní tradice a zvyky, zdroje informací, počítače, webovky, History of travel, Státní prapory zemí světa, zajímavosti, cestování

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, přístroje, květiny, ptáci, hmyz, osobnosti a lidé, ženy a dívky, mapy, muži, sport, nápoje, stavby, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, ovoce, auta, jídlo a nápoje, rostliny, halloween, smajlíci a emotikony, věda, láska atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Iowa, Colorado, Georgie, Kentucky, Jižní Karolína, Illinois, Indiana, Arkansas, Idaho, Arizona, Rhode Island, Washington, Mississippi, Maine, Nevada, Kansas, Maryland, Ohio, Havaj, Minnesota, Utah, Alabama, Florida, Montana, Texas atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, školství, Státní vlajky států světa, Srandovní textová velikonoční přáníčka, zeměpis, internet, R, Velikonoční omalovánky k vybarvení, zdarma, internetové stránky, F, multimédia

Wallpapery na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, tablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, phablet, PC, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Windows Me, Linux Fedora, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows 7. PC tapety pro Windows z kategorií hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 1800x1440, 1152x1920, 320x568, 4800x1200, 1080x1800, 2048x1080, 1366x768, 1280x768, 1366x1024, 1024x600, 3200x1200, 2560x2048, 750x1334, 1152x768, 1600x900 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, volný čas a zábava

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . Naleznete zde Pro dívky, Oddechové, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy a podobně.

Vtipné texty, frky, fórky, vtipy, vtípky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, frky, fórky, vtipy, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ženách, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O ekonomech, O zvířátkách, O škole, O Slovácích, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Windows, Vtipy o Bohu apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie apod.

Klíčová slova: tipy, Kliparty pro dokumenty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webové stránky, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, V, Federace USA, humor

Wallpapery na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na plochu PC. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobil, tablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, phablet, PC, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows 8, OSX, Windows Me, Linux Fedora, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Mint, Windows Server 2012, Windows 7. PC tapety pro Windows z kategorií hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, flóra, stromy, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1024x768, 1800x1440, 1152x1920, 320x568, 4800x1200, 1080x1800, 2048x1080, 1366x768, 1280x768, 1366x1024, 1024x600, 3200x1200, 2560x2048, 750x1334, 1152x768, 1600x900 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Náš tip, volný čas a zábava

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, Illinois, Aljaška, New York, New Hampshire, Arkansas, Pensylvánie, Colorado, Kansas, Vermont, Severní Karolína, Minnesota, Wyoming, Delaware, Jižní Dakota, Oklahoma, Kalifornie, Georgie, Kentucky, Arizona, Havaj, New Jersey, Wisconsin, Virginie, Michigan, Massachusetts atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, sport, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, národnost, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, politika, školství, fikce a fantasy, filozofie, záliby, lékařství, mytologie, věda, křesťanství atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro smartphone, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, displej, mobilní telefon, monitor, PC, počítač, phablet a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, SUSE Linux. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, rostliny, příroda, krajina, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, auta, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1200x1920, 360x760, 768x1024, 1440x960, 1280x960, 640x480, 1920x1440, 1366x1024, 1536x2560, 1536x2048, 2560x1600, 375x812, 2560x1440, 360x640, 2048x1536, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, odkazy, Free hry, hyperlinky, Online testy zdarma, zábava, Superhry a hry online zdarma, Nej hry online, Onlinovky zdarma, Hody, hody, doprovody, přejeme šťastné Velikonoce!, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Hele, užovka.

Další odkazy:

Uzbekistan
Tipy na Partnerské weby
Cestování do USA
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Naše tipy na užitečné weby
Madagascar
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční wallpaper s vajíčky
Tipy na užitečné weby
Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru

Děkujeme vám za vaši návštěvu.