Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, láska, nástroje a přístroje, věda, nápoje, muži, rostliny, ženy a dívky, auta, náboženství, smajlíci a emotikony, hudba, halloween, dopravní prostředky, ovoce, květiny, zelenina, symboly, sport, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, hmyz, ptáci atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. můžete využít v phablet, tablet, obrazovka počítače, smartphone, počítač, PC, ultrabook, displej, monitor, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Slackware, Windows 2000, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows XP, Windows 7, Java ME, Windows NT, Linux Mint, Windows Me. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, sportovní pozadí, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, zvířata, Roztomilá zvířátka. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 2160x3840, 1920x1280, 640x480, 1080x1800, 1800x1440, 1024x600, 1600x1200, 1280x960, 360x640, 1680x1050, 1280x768, 393x786, HD 1280x720, 1600x2560, 1152x864 atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Komunista, Sci-fi, První republika, Továrník, Němci, Rakousko-Uhersko, Francie, Hudba, Angličané, Hudebnice, Vrah, Prezidenti, Poslanci, Scénárista, Pittsburgh Penguins, Starověký Egypt, Charta 77, Obchodník, Voják, Vůdce, Olympijský vítěz, Závodník, Královna, Hokejisté, KHL, NHL, Maršál, Filozof, Ministr, Císař, Poslanec, Habsburkové, Renesance, Československo, Prezident apod.

Nej hry online

Běžte na nej hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, F, Vánoční dárečky, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční štóla, Státní prapory, Vlajky měst a obcí České republiky, Vánoční magazín, internetové stránky

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, monitor, mobil, mobilní telefon, displej, ultrabook, PC, obrazovka počítače, tablet, počítač, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Linux Mint, Mac, Windows 2000, Windows 10, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, flóra, stromy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fantasy, nature - příroda, Formule 1, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 2560x1920, 375x812, 1152x864, 2048x1080, 1440x900, 2160x3840, 1200x1920, 1280x800, 640x480, 1024x600, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 1920x1280, 768x1024, 1600x900 atd.

Vtipné texty, fóry, frky, anekdoty, černý humor, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, frky, anekdoty, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O ekonomech, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Windows, O důchodcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O zvířátkách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Auta a závodní, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, online html5 hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Keywords:webovky, odkaz, výukové pomůcky, Prapory regionů a království, Formičky na vánoční cukroví, pro děti, Wallpapery na PC ke stažení, R, Plzeňský kraj, Přehled vlajek USA, H, zajímavosti

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Ftipy, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, fórky, vtipné texty, černý humor, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o policajtech, O škole, O Somálcích, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, O mužích apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Rčení, hlášky, myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Rčení, hlášky, myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o přátelství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, F, Přání k narozeninám, humor, Přehled vlajek USA, Super online kvízy, Obrázky k svátku, Tapety do mobilu, internet, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity

Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o smutku od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: multimédia, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání ke kulatému výročí, Online testy zdarma bez registrace, URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slané vánoční pečivo, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Online biografie, životopisy osobností

Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, moudra, myšlenky, výroky, bonmoty, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o smutku od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Webové online testy zdarma

Zkuste webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Informace, zábava, důležité informace

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, V, Nej hry online, Webové online testy zdarma, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, počítače, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Stručný slovník pojmů a termínů, Ilustrace, obrázky, hyperlinky, Vánoční stromeček,

Několik fórů na závěr. Vtip Proč nelze najít ideálního muže?: Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Ozdoby
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Partnerské weby
Tipy na výlet
Naše tipy
Novoročenka psaná anglicky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.